Magas Minőségű SC UPC NYRT 1X4 Optikai elosztó Doboz SC UPC conector NYRT 1X4 Egyetlen Mód, ABS Optikai Csatoló Ingyenes szállítás


Címkék: epon gpon, lc optikai, Rost, kakas krém, csatlakozó rost, csatlakozó rp, A UPC, conector sc upc, conector upc, többfunkciós teljesítmény-mérő energia.

2 876 Ft
  • Készleten
  • c299


Magas Minőségű SC UPC NYRT 1X4 Optikai elosztó Doboz SC UPC conector NYRT 1X4 Egyetlen Mód, ABS Optikai Csatoló Ingyenes szállítás

Paraméterek

1x4

1x8

1x16

1x32

1x64

Működési Hullámhossz(nm)

1260-1650

Beiktatási csillapítás (dB)

Max(S/P)

7.4/7.2

10.7/10.5

13.7/13.5

16.9/16.5

21

Veszteség Egységesség (dB)

Max

0.6

0.8

1.2

1.7

2.5

Vissza Veszteség (dB)

Min(S/P)

50/55

50/55

50/55

50/55

50

PDL (dB)

Max

0.2

0.3

0.3

0.3

0.4

Irányított (dB)

Min

55

55

55

55

55

Pigtail Hossz(m)

1.2(±0.1), vagy az ügyfél meghatározott

Rost Típus

SMF -28e vagy az ügyfél meghatározott

Hullámhossz-Függő Veszteség(dB)

1

1

1

1

1

Hőmérséklet Stabilitás

0.6

0.6

0.8

1

1

(-40~85 ℃)(dB)

Működési Hőmérséklet (°C)

-20~75

Tárolási Hőmérséklet (°C)

-40~85

Csomagolási Méret(L x W x H)(mm)

40x4x4

40x4x4

40x4x4

50x7x4

60x12x4

Jellemzők: https:

1) Alacsony beiktatási

2) Alacsony PDL

3) Kompakt Kialakítás

4) Jó channel-es egységesség

5) Széles Működési Hullámhossz: 1260-1650nm

6) Széles Működési Hőmérséklet: -40°C - 75°C

7) Nagy Megbízhatóság, Stabilitás

Alkalmazás: https:

1. LAN, WAN, Metró Hálózatok

2. FTTH projekt & FTTX Telepítések

3. CATV Rendszer

4. GPON, EPON

5. Optikai Vizsgálati Berendezés

6. Adat-bázis Továbbítja Szélessávú Net

1) elfogadjuk, Alipay, a Nyugati Unió TT.Minden hitelkártyát elfogadunk keresztül, biztonságos fizetési processzor LETÉTI.

2. Ha nem kijelentkezési idő után azonnal árverés közel, kérem, várjon néhány percet, majd próbáljuk újra.

3) Ha nem lehet a pénztár után azonnal árverés közel, kérem, várjon néhány percig, majd próbálja meg újra Kifizetések kell kitölteni, 3 napon belül.

1.VILÁGSZERTE SZÁLLÍTÁS. (Kivéve, hogy az egyes országok APO/FPO)

2. Megrendelések feldolgozása időben a fizetés után ellenőrzés.

3. Csak az a hajó, hogy a megerősített megrendelés a címeket.A megrendelés cím meg KELL EGYEZNIE a Szállítási címet. 4. A látható képek nem a tényleges elemet, majd az ön csak tájékoztató jellegű. 5. SZOLGÁLTATÁS TRANZIT IDŐ, amelyet a fuvarozó, illetve kizárja a hétvégék, ünnepek.Tranzit idő eltérhet, különösen az ünnepek alatt. 6. Ha nem kapta meg a küldeményt számított 30 napon belül fizetési, kérjük lépjen kapcsolatba velünk.Mi a pálya, hogy a szállítmány vissza, amilyen hamar csak lehet, egy válasz.A mi célunk az elégedett vendég! 7. Miatt raktáron állapota idő különbségek, akkor választhat, hogy a hajó az elemet az első rendelkezésre álló raktár, gyors kiszállítás. 8.Szállítási:

Ha a rakomány súlya maximum 20 KG vagy több, vagy nagyobb mennyiség, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, vagy e-mailt nekünk, mi lesz az ön számára az új csomagolási előírások, akkor próbálja ki a legjobb, hogy megmentse egy kis szállítási költségeket, de úgy, hogy a termék árának lehet valami előnye!

Mi egy nagy gyártó vállalkozás csoportok Kínában adja át Alibaba, nincs egyetlen célja az ,hogy jobb a termékeinket,a cég a termékeket szállított közvetlen a gyárból, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba , remélem, hogy létrehozzák a hosszú távú barátságos, kölcsönös együttműködés közötti kapcsolatok egymást !

Biztosítunk, 6-12 hónap garancia.Amennyiben a termék hibás, kérjük, értesítsen minket 3 napon belül a szállítás.Minden elem meg kell

vissza az eredeti állapotot, annak érdekében, hogy a visszatérítésre jogosult vagy árucsere.Tételek után visszatért a 15 nap

a szállítás csak akkor támogathatók, javítás.A vevő felelős a szállítási költség.Ha vásárol, azt jelenti, hogy a vevő

mivel hallgatólagos beleegyezését, hogy a politika.Ha további részletekért, kérjük, forduljon hozzánk, mi fog dolgozni, hogy elérje win-win.

Fenntartjuk magas színvonalú kiválóság, mert törekednünk kell a 100% az ügyfél elégedettségi!Visszajelzés nagyon fontos, hogy

kérjük, hogy lépjen kapcsolatba velünk azonnal, MIELŐTT adj semleges vagy negatív visszajelzést, hogy mi lehet kielégítően

cím aggodalmait.Lehetetlen, hogy olyan problémákat, ha nem tudunk róluk!


  • Mennyiség: 1 DB
  • Modell Száma: SC UPC NYRT 1X4
  • származási hely: Kína
  • Működési Hőmérséklet: -40~75
  • Csatlakozó Típusa: KT/UPC
  • Rost Típus: Egyszemélyes Mód
  • Márka Név: BLHLI
  • Átmérő: 0.9 mm 2,0 mm 3.0 mm
  • Hullámhossz: 1260-1650nm
  • Csatlakozó: FC, SC, LC ST
  • Foglalat Lengyel: APC UPC PC


Írd meg véleményed

Kapcsolódó termékek